☎ تلفن مشاوره: (۴) ۳۶۲۰۴۷۵۱ -۰۳۱
Menu
خانه » سرور خروجی

سرور خروجی

این قابلیت شما را در پیکربندی سرور خروجی به وسیله تنظیمات SMTP (پورتکل انتقال ساده ایمیل) ایمیل تان که ارسال ایمیل های خروجی از پارس ویتایگر را مدیریت می کند، یاری می رساند.

دستورالعمل پیکربندی سرور خروجی:

  1. بر روی آیکون چرخ دنده %image_alt% در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید.
  2. بر روی “تنظیمات پارس ویتایگر” کلیک کنید.
  3. در سمت چپ بر روی منو کشویی “تنظیمات دیگر” کلیک کنید.
  4. بر روی “سرور ارسالی” کلیک کنید. شما می توانید برای افزودن یک میانبر به تنظیمات صفحه اصلی بر روی آیکون سنجاق %image_alt% کنارش کلیک کنید.
  5. شما می توانید تنظیمات پیش فرضی که مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر ارائه کرده است را مشاهده کرده و برای تغییر آن ها بر روی دکمه“ویرایش” در بالای صفحه سمت راست کلیک کنید.

%image_alt%

aنام سرورهر جایی که yourdomain.com نام واقعی دامنه بود، mail.yourdomain.com را وارد کنید. برای مثال: Gmail، ssl://smtp.gmail.com:465 را می پذیرد.
bنام کاربرنام کاربری خود را وارد کنید.
cرمز عبوررمز عبور خود را وارد کنید.
dاز ایمیلایمیل ها با شناسه ایمیلی که شما در این فیلد تعیین نموده اید ارسال می شود علاوه بر این ایمیل ها از طریق شناسه ایمیل کاربر فعلی نیز ارسال خواهد شد.
eنیاز به احراز هویتتیک قسمت بررسی را به منظور احراز هویت قبل از ارسال ایمیل فعال کنید.
  1. پس از پیکربندی نمودن اطلاعات، بر روی “ذخیره” کلیک کنید.

توجه:

۱٫ به طور پیش فرض، سرور خروجی با تنظیمات مدیریت ارتباطات با مشتری ویتایگر پیکربندی شده است. شما می توانید با این تنظیمات ایمیل های خروجی را مدیریت کنید. با این حال ما توصیه می کنیم سرور خروجی را با تنظیمات SMTP خود پیکربندی نمایید.

۲٫ در صورتی که شما ترجیح می دهید همچنان سرور ویتایگر را به عنوان سرور خروجی باقی بگذارید، توصیه می کنیم اطلاعات ثبت شده SPF دامنه را برای این که سرور ویتایگر به عنوان ارسال کننده معتبر دامنه تان باشد، پیکربندی کنید.

۳٫ برای به نمایش درآمدن اطلاعات پیش فرض ارائه شده توسط مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر می توانید در نمایه ویرایش بر روی بازنشانی به حالت پیش فرض کلیک کنید.

در

در زمینه CRM ویتایگر سئوالی دارید؟

با شماره 03136204751 الی 4 تماس بگیرید و یا در انجمن پشتیبانی ویتایگر سئوال بپرسید
جستجوی در ویکی ویتایگر

نیاز به آموزش ویتایگر دارید؟
و یا نیاز به مشاوره دارید؟؟

کافی است با ما تماس بگیرید:
۰۳۱۳۶۲۰۴۷۵۱ الی ۴ ارتباط با ما انجمن پشتیبانی