☎ تلفن مشاوره: (۴) ۳۶۲۰۴۷۵۱ -۰۳۱
Menu

وب فرم های ویتایگر فارسی

vtiger-webformمشخص کردن این که چگونه به بازارها و سرنخ های فروش جدید دست پیدا کنیم، یکی از چالش های بزرگی است که هر تجارتی با آن روبه رو است. به منظور دستیابی هرچه بیشتر به سرنخ های فروش، تجارت شما نیازمند اعمال اقداماتی بر روی مشتریان بالقوه و مشتریان فعلی خود می باشد. به همین خاطرشما می توانید به راحتی با وب فرم های سی آر ام ویتایگر به سرنخ های فروش بیشتر دست یابید.

نرم افزار سی آر ام ویتایگر به کسب و کار شما اجازه می دهد تمامی وب فرم های مورد نیاز خود را به منظور جذب سرنخ های فروش بیشتر ایجاد و مدیریت کنید. هنگام ساخت وب فرم در CRM ویتایگر احتمالات فراوانی وجود خواهد داشت. از قالب های سفارشی گرفته تا کد گذاری های ساده HTML نرم افزار سی آر ام ویتایگر به شما کمک خواهد کرد تا وب فرم ها را طبق نیازهایتان توسعه دهید. به هنگام ایجاد وب فرم استاندارد ویتایگر، شما به راحتی می توانید انتخاب کنید که کدام فیلدها در فرم به نمایش در بیایند. با این حال، بهینه سازی وب فرمتان برای حداکثر ساختن پتانسیل و کارایی، به طور معمول نیازمند برنامه نویسی های پیشرفته است.

ما می توانیم  وب فرم ها را با هر تعداد فیلدی که شما بخواهید بسازیم. با استفاده از وب فرم ها می توان اطلاعات مورد نیاز که مربوط به سرنخ های فروش می باشد را جمع آوری نمود.

* توجه داشته باشید راه اندازی وب فرم های نرم افزار CRM ویتایگر به سادگی انتخاب یک سری فیلد نیست. علاوه بر سازمان دهی فرم ها به منظور داشتن ظاهری مناسب، لازم است از عملکرد درست آن ها نیز مطمئن شوید. لازمه ی این امر تعیین مقصدهای صحیح برای ارسال سرنخ های فروش به دست آمده است. در صورتی که وب فرم به طور صحیح تنظیم نشده باشد، ممکن است این سرنخ های فروش را از دست بدهید. همچنین هنگامی که وب فرم خود را می سازید، انتخاب آدرس های مقصد و پیام های تشکر مهم می باشد. این امر می تواند چرخه فروش تان را بهبود بخشیده و احتمال تبدیل سرنخ فروش به مشتری را افزایش دهد.
پس از تنظیم وب فرم می بایست آن را با وب سایت خود ادغام نمایید. ما به عنوان پشتیبان نرم افزار CRM ویتایگر شما، می توانیم از ادغام صحیح وب فرم ها با وب سایت مطمئن شده و عملکرد هریک از بخش ها را مورد بررسی قرار دهیم.

“وب فرم نرم افزار CRM ویتایگر ابزاری قدرتمند برای به دست آوردن سرنخ های فروش و مدیریت آن ها بوده و شما می توانید برای دستیابی به حداکثر پتانسیل این ابزار با ما تماس بگیرید.