سفارشی سازی جداول و نمودارها

توسط CRM ویتایگر می توانید جداول و نمودارهای مختلفی نمایش دهید که به کاربران اجازه می دهند داده های خود را متفاوت پردازش کنند. این بار تصمیم دارم کمی بیشتر در این مورد صحبت کنم که چگونه می توانیم جداول و نمودارها را به نیازهای خود متصل نماییم. ما می توانیم جداول و نمودار داده هایی ایجاد کنیم که مشتری می خواهد و نیاز دارد نشان داده شوند. همچنین می توانیم انواع مختلف داده را نشان دهیم.

به عنوان مثال، در حال حاضر با مشتری کار می کنیم که می خواهد داده ها را از سال ها ، مشتریان و صنایع متفاوت نشان دهد، می توانیم این کار را با استفاده از لیستهای انتخابی که برای استفاده کاربران آسان می باشد، انجام دهیم. بدین ترتیب، کاربر می تواند داده ها را برای مشتری های خاص در یک سال مشخص مشاهده کند. به علاوه، لازم نیست که کاربر برای مراجعات بعدی، فرایند های یکسانی را برای دریافت جدول طی کند، زیرا می توانیم اطلاعات آخرین جدول استفاده شده توسط کاربر را ذخیره کنیم و دفعه بعدی که کاربر وارد سیستم شد این اطلاعات را به وی نشان دهیم.

در مجموع، این تنها نمونه ساده ای می باشد از اینکه چگونه جداول و نمودارها می توانند سفارشی سازی شوند و چگونه می توانند تقریباً به همه کمک کنند. ما می توانیم این نمایش ها را به نیازهای شما مرتبط سازیم تا درک بهتری از داده هایی که با آن کار می کنید، داشته باشید.

ارسال پاسخ