☎ تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹
Menu

سفارشی سازی ویتایگر

تقریباً هیچ نرم افزاری از ابتدای نصب همان گونه که ما می خواهیم کار نمی کنند. حتی نرم افزار قدرتمندی مانند ویتایگر برای ارائه راه حل های مناسب با کسب و کار ما به پیاده سازی و سفارشی سازی مناسب احتیاج دارد. ما آماده ایم تا با ارائه خدمات سفارشی سازی ویتایگر کارآمد به کسب و کار شما کمک کنیم.

 

بسیاری از شرکت ها به دنبال یک الگوی واحد برای تمام راه حل ها می باشند، اما تیم ما به این نتیجه رسیده است که همه کسب و کار ها ویژگی های منحصر بفردی دارند. به همین خاطر معتقدیم سفارشی سازی ویتایگر برای کسب و کار شما امری مهم محسوب می شود.  در صورت همکاری با ما، کارشناسان ما سفارشی سازی مناسب شما را پیدا می کنند. ما فقط راه حل های آماده و بسته های “سفارشی سازی” پایه به همه مشتریان خود ارائه نمی دهیم. واقعا بر این باوریم که سفارشی سازی به معنای ارائه خدمات ویژه ای است که تنها برای کسب و کار شما کارایی دارند.

 

کارشناسان بخش توسعه پارس ویتایگر در زمینه راه حل های مدیریت ارتباط با مشتری و شناخت مدل های تجاری مختلف به طور کامل آموزش دیده اند.  آنها برآورده شدن نیازهای کسب و کار شما را تضمین می کنند. هنگامی که شما کار را به ما می سپارید دیگر نباید نگران باشید که آیا پیاده سازی ویتایگر سفارشی شما احتیاجات کسب و کار شما را مرتفع می سازد یا نه. وقتی ما در کنار شما باشیم، این امر تضمین شده می باشد. بر خلاف سایر شرکت ها، ما به تمامی مشتریان فقط راه حل های مشابه ارائه نمی دهیم. کارشناسان ما خدمات توسعه و سفارشی سازی مدیریت ارتباط با مشتری را متناسب با نیاز های شما ارائه می دهند.

 

سفارشی سازی ویتایگر جنبه های مختلفی دارد. شرکت ما معتقد است قابلیت هاب این نرم افزار بیشمار می باشد. اگر شما به دنبال ماژول جدیدی برای جمع آوری اطلاعات، ارائه گزارش های پیشرفته و یا هر کار جدید دیگری می باشید، ما می توانیم آن را برای شما محقق سازیم. فرقی نمی کند با چه نوع سفارشی  سازی ویتایگر می خواهید کار کنید ، ما از ابزار و تجربه کافی برای پیاده سازی روش مورد نیاز شما برخوردار هستیم.

 

برای  پیاده سازی ویتایگر به هر کسی اعتماد نکنید. به کارشناسان ویتایگری که کاملا  با این نرم افزار آشنایی دارند، مراجعه کنید. البته ما فقط در این مورد تخصص نداریم. متخصصان ما در تجارت نیز سر رشته دارند و به همین دلیل است که مسئولیت های خود را به خوبی انجام می دهیم.  خدمات سفارشی سازی پارس ویتایگر  خدمات سفارشی سازی ارائه می دهد که انحصاراٌ پاسخ گوی نیاز های کسب و کار شما می باشد.

 

هرگز از جمع آوری داده ها یا گزارش دهی به دلیل عدم یافتن راه حل سفارشی مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر مناسب، باز نمانید. کارشناسان ما از تجربه کافی برای سفارشی سازی کردن این نرم افزار قدرتمند بر طبق احتیاجات شما برخوردار می باشند. ما نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر را به گونه ای برای شما پیاده سازی خواهیم کرد که بصورت تخصصی نیازهای کسب و کار شما را تامین نماید. برای رفع تمامی نیازهای توسعه ویتایگر خود همین امروز با ما تماس بگیرید.


فرم درخواست ماژول و سفارشی سازی

خدمات سفارشی سازی ویتایگر

تیم پارس ویتایگر نه تنها به دانش توسعه ویتایگر بلکه به دانش کلی کارشناسان خود در زمینه تجارت افتخار می کند. می دانیم که کسب و کار شما یک نهاد منحصر به فرد می باشد.  راه حلی که برای برخی از کسب و کارها کارایی دارد،  اغلب برای شما کارآمد نخواهد بود. ما خدمات توسعه و سفارشی سازی مدیریت ارتباط با مشتری را دقیقا مطابق و درخور کسب و کار مربوطه اجرا می کنیم. و به جای ارائه یک راه حل کلی، نرم افزار را به گونه ای پیاده سازی می کنیم که دقیقاً متناسب با مدل کسب و کار شما باشد.

 

  • تجربه تیم ما در زمینه تجارت و ویتایگر، ما را منحصر به فرد ساخته است.
  • ما از آخرین بسته های کد و کتابخانه های نرم افزار جهت حصول بهترین نتایج، استفاده می کنیم.
  • ما پیشرفت بسیار چشمگیری داشته ایم و هرگز بر روی تولید مثال های فرضی ویتایگر کار نکرده ایم.

 

کارشناسان ما تا کنون با صدها کسب و کار مختلف و صنایع متنوع کار کرده اند. آنها دقیقاً می دانند چگونه از ویتایگر به عنوان یک راه حل مناسب برای شرکت شما استفاده کنند.

تیم کارشناسان پارس ویتایگر ، افزونه های مناسب کسب و کار شما را شناسایی خواهند کرد. فرقی ندارد که شما به پیاده سازی ویتایگر استاندارد احتیاج دارید یا بازبینی کامل با استفاده از گزارش های سفارشی و ماژول های جدید، ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم.

 

 


فرم درخواست ماژول و سفارشی سازی