☎ تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹
Menu
راهنمای قدم به قدم نصب ویتایگر

راهنمای قدم به قدم نصب ویتایگر

Timeline

۹- پایان

در پایان باید ذکر کنم در هر مرحله از نصب ، راه انداری ، استفاده و … از ویتایگر مشکلی داشتید می توانید با استفاده از ” انجمن های پشتیبانی ” ، ارسال تیکت و یا راه های ارتباطی دیگر از راهنمایی های کارشناسان ما برخوردار شوید.

۸- فراگیری آموزش های ویتایگر

کار تمام شد!
حالا کافی است با استفاده از ویکی رایگان ویتایگر ، دانلود کتاب آموزش ویتایگر ، فیلم های آموزشی و راهنمای ویدئویی ویتایگر یا تهیه بسته های آموزشی ما از کار با ویتایگر لذت ببرید…

۷- سفارشی سازی

در صورتیکه در سازمان خود نرم افزار مالی و … دارید که می خواهید با ویتایگر یکپارچه شود و یا ویژگی و یا قابلیت های بیشتری نیاز دارید می توایند از طریق سفارشی سازی ویتایگر در خواست خود را برای ما ارسال نمایید.

۶- تنظیمات و پیکربندی اولیه

همه ی کارها به خوبی انجام شد ، حال نیاز است که شما بر اساس نیازهای سازمان خود ،ویتایگر را با استفاده از ( آموزش پیکر بندی ویتایگر ) پیکر بندی نمایید.

۵- نصب ماژول های مورد نیاز

حال شما دارای یک نرم افزار CRM عالی بر بستر ویتایگر هستید. ویتایگر بصورت عادی بسیاری از ابزارها و امکانات مورد نیاز کسب و کارها را فراهم می آورد اما اگر شما نیاز به اتصال Voip ، SMS، فکس و … دارید می بایست ماژول آن را از ( فروشگاه ویتایگر ) تهیه و نصب نمایید.

۴- نصب بسته شمسی ساز تاریخ ویتایگر

تبریک ، شما موفق به نصب ویتایگر به زبان شیرین فارسی شده اید. حال باید بسته شمسی ساز تاریخ ویتایگر را دریافت و طبق آموزش نصب و فعال سازی نمایید. توجه داشته باشید که بسیاری از شمسی سازهای موجود بصورت غیر استاندارد نوشته شده اند در نتیجه قبل از خرید و یا … حتما با مشاوران ما تماس بگیرید. برای تهیه بسته شمسی ساز استاندارد ویتایگر می توانید با ما از طریق صفحه ارتباط با ما تماس حاصل نمایید.

۳- نصب فارسی ساز ویتایگر

ابتدا فایل فارسی ساز ویتایگر را دانلود و طبق آموزش فارسی سازی ویتایگر ، اقدام به نصب بسته فارسی ساز CRM ویتایگر می کنیم. قبل از اقدام به نصب فارسی ساز پیشنهاد می کنم وجه تمایز فارسی ساز و شمسی ساز ویتایگر نسخه ویتی فارسی را مطالعه نمایید.

۲- نصب ویتایگر

یکی از مزایای استفاده از ویتایگر نصب آن بر روی وب سرویس های مختلف است . این ویژگی امکان آن را فراهم می آورد تا کاربران این سیستم بتوانند از این CRM بصورت آنلاین ، آفلاین و بدون محدودیت کاربر استفاده نمایند، همچنین آن ها می توانند این سیستم را بر روی سیستم عامل های مختلفی همچون سیستم عامل های ویندوزی ، مک و یا لینوکسی نصب و راه اندازی نمایند.

برای نصب ویتایگر بر روی سیستم عامل های مختلف می توانید از راهنما های زیر استفاده نمایید:

 راهنمای نصب ویتایگر بصورت لوکال بر روی ویندوز

 راهنمای نصب ویتایگر بصورت لوکال بر روی لینوکس

درصورتیکه در هر یک از مراحل نصب فوق نیاز به راهنمایی و … دارید می توانید در انجمن های پشتیبانی ویتایگر سئوال و  یا در خواست خود را ثبت نمایید.

 

۱ – تامین پیش نیازها

قبل از شروع باید موارد لازم جهت نصب ویتایگر را فراهم آورید. این پیش نیازها را می توانید از ( لیست پیش نیازهای ویتایگر ) مشاهده و طبق آموزش های موجود اقدام نمایید.