بستن
تا 30% تخفیف
در جشنواره عید تا عید
🎁

در این جشنواره می توانید نرم افزار CRM پارس ویتایگر را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر

مشاوره نرم افزار CRM ویتایگر

اجرای درست مقدمات نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می تواند اساساً روش اداره کسب و کار را تغییر دهد. انتخاب یک شرکت مشاوره دارای خدمات حرفه ای در جهت کمک به رشد کسب و کار شما می تواند چالش برانگیز باشد. ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری می توانند تیم های خدمات، فروش، بازاریابی و اجرایی را با هم هماهنگ کرده و بازده آنها را افزایش دهد. کسب و کارهایی که از اطلاعات خدمات مشتری خود به بهترین نحو استفاده می کنند، به رشد و موفقیت خود سرعت بخشیده و رقبای خود را پشت سر می گذارند. از طرف دیگر، اجرای ضعیف مقدمات یکپارچه سازی مدیریت ارتباط با مشتری می تواند منجر به سردرگمی، دل گرمی بیهوده، و از دست رفتن بهره وری شود.

آیا به مشاوره ما نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی پارس ویتایگر آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد.

هیچ کسب و کاری نمی خواهد احساس تنهایی کند؛ به خصوص زمانی که از بخش های پیچیده نرم افزاری مانند ویتایگر استفاده می کند. با این وجود، داشتن یک برنامه مدیریت ارتباط با مشتری برای بسیاری از کسب و کارها بسیار حیاتی می باشد زیرا این برنامه همه چیز را آسان تر می کند. به همین دلیل به شما اطمینان خاطر می دهیم که به راحتی از ویتایگر استفاده می کنید. ما خدمات متنوعی درجهت پشتیبانی ویتایگر به شما ارائه می دهیم. هر چیزی که برای راه اندازی و اجرای سیستم خود احتیاج داشته باشید در اختیار شما قرار می دهیم، مشخصات خاص شما را سفارشی سازی می کنیم و ….

نصب ویتایگر می تواند در ابتدا بسیار ترسناک به نظر برسد. اما تنها در طول فرایند نصب نرم افزار است که باید کارهای بسیار زیادی  انجام دهید.راه اندازی تمام پایگاه های داده ها، ثبت کردن و وارد کردن داده هایی که جمع آوری کرده اید، و طراحی گزارش ها، تنها چند مورد از لیست کارهایی است که باید انجام دهید. این امر زمان بر می باشد، و اگر در گذشته هیچ گاه از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری استفاده نکرده باشید، این فرایند بیشتر طول می کشد. تیم پشتیبانی پارس ویتایگر در تمام مراحل نصب ویتایگر همراه شما می باشند تا مطمئن شوید که همه چیز آن گونه که شما نیاز دارید پیکر بندی می شود.

آیا به مشاوره ما نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی پارس ویتایگر آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد.

جنبه مهم دیگر ویتایگر قابلیت سفارشی سازی آن می باشد. پرسنل ما در تیم توسعه دهندگان با تجربه ویتایگر با سفارشی سازی کردن نرم افزارتان به شما کمک می کنند و از ماژول های سفارشی استفاده می کنند که بر اساس نیاز های شما طراحی شده اند. تیم توسعه و سفارشی سازی پارس ویتایگر ،همچنین در مورد هر مشکلی که درآینده با این ماژول ها داشته باشید به شما کمک می کنند و می توانند ماژول های سفارشی سازی جدیدی را با تغییر و افزایش نیاز های شما ایجاد کنند.

آیا از کاربرد ویتایگر برای کسب و کارتان مطمئن نیستید؟ این ماژول های سفارشی سازی شده چگونه به شما کمک می کنند؟ این سوالات برای بسیاری از صاحبان کسب و کارها پیش می آید و زمانی که شروع به جستجو برای یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می کنند، این سوالات بیشتر برایشان می شوند. به همین دلیل به شما مشاوره پارس ویتایگر را پیشنهاد می کنیم. مشاوران آگاه ما تمام جنبه های ویتایگر را برای شما کاملا توضیح می دهند. ما کسب و کار شما را شناسایی می کنیم و به شما نشان می دهیم که ویتایگر چگونه می تواند فرایند های کلی شما را کارآمد تر و راحت تر کند.

البته، اگر به پشتیبانی پارس ویتایگر احتیاج داشته باشید، تیم ما در کنار شما می باشد. می توانیم به تمام سوالات عمومی و تخصصی شما پاسخ دهیم. با اجرای یک عملکرد مشکل دارید؟ یکی از اعضای تیم ما در تمامی مراحل همراه شما می باشد. یک خطای ناشناخته دارید؟ برای شما دلیل این خطا را توضیح می دهیم و کمک می کنیم تا علت این خطا را شناسایی کنید. برای هر موردی به کمک احتیاج داشته باشید، ما در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم که تا حد ممکن از قابلیت های ویتایگر بهره مند شوید.

 

 تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

در صورتی که هر سوالی در مورد CRM پارس ویتایگر دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما آماده راهنمایی شما هستند.

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر