نصب و راه اندازی CRM

هرگاه به راه حل قدرتمندی برای مدیریت ارتباط با مشتری احتیاج داشته باشید، گزینه های زیادی برای کسب و کار خود پیش رو دارید. به منظور دست یابی به بهترین راه حل مدیریت ارتباط با مشتری، به ابزاری احتیاج دارید که قابلیت سفارشی سازی را بصورت کامل داشته باشد. نرم افزار ویتایگر پلتفرم ایده آلی برای به حداکثر رساندن پتانسیل های بسیاری از کسب و کارها می باشد. با این حال، نصب و راه اندازی صحیح می تواند به یک فرایند چالشی تبدیل شود. خوشبختانه، ما از ابزار مناسب و تجربه کافی جهت پیاده سازی ویتایگر سازگار با سیستم شما برخورداریم.

نصب نرم افزار ویتایگر برای شرکت شما به روندی فراتر از نصب چندین نرم افزار و آپلود چندین فایل احتیاج دارد.

به منظور ادغام صحیح نرم افزار سی آر ام ویتایگر با زیرساخت های کسب و کار شما، لازم است از جمع آوری، پردازش و ذخیره سازی داده های با ارزش خود اطمینان حاصل کنید. خدمات نصب CRM پارس ویتایگر ما بسته کاملی از هر آنچه شما برای پیشرفت کسب و کار خود احتیاج دارید را ارائه می دهد.

آیا به مشاوره ما نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی پارس ویتایگر آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هست

پیاده سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر به سروری با ظرفیت مناسب احتیاج دارد تا با تمام توان خود کار کند. ما قبل از نصب نرم افزار CRM ویتایگر بر روی سیستم شما بررسی می کنیم که آیا سرور مورد نظر شما پاسخگوی تمام نیاز های شما می باشد یا خیر. بررسی های چند مرحله ای کارشناسان ما قبل از نصب ، تضمین می کند که همه چیز در ابتدا به درستی کار می کند. در صورتی که نرم افزار به درستی نصب نشده باشد شما با یک نرم افزاری مواجه می شوید که نمی تواند موقعیت شرکت شما را به درستی حفظ کند.

کارشناسان ما همزمان با نصب نرم افزار ویتایگر بر روی سرور شما، با دقت تمام موارد مورد نیاز پلتفرم شما را راه اندازی می کنند. یکی از اجزای کلیدی نصب CRM ویتایگر، پورتال مشتریان می باشد. تضمین می کنیم که در طول راه اندازی پورتال مشتریان، تنظیماتی را اعمال می کنیم که راه حل های سفارشی مورد نیاز کسب و کار شما را در بر دارند. بدین ترتیب می توانید داده هایی که برای بهبود گردش کار و افزایش فروش و سود لازم دارید را به سرعت جمع آوری کنید.

یکی دیگر از جنبه های مهم نصب سی آر ام ویتایگر، راه اندازی صحیح کرون جاب است. کرون جاب ها فرآیندهای خودکار و برنامه ریزی شده ای هستند که نگرانی های شما را در مورد انجام امور کاهش میدهند. هر کرون جاب بصورت دستی توسط یک کدگذار با تجربه و مسلط نصب می شود. کارشناسان ما با موفقیت نرم افزار CRM ویتایگر را برای صدها کسب و کار راه اندازی کرده و در همین راستا هزاران کرون جاب را نصب کرده اند. 

آیا به مشاوره ما نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی پارس ویتایگر آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هست

همچنین سرویس های نصب نرم افزار CRM پارس ویتایگر ما شامل نصب صحیح سرور ایمیل می باشد. بدون سرور ایمیل مناسب شما نمی توانید به مشتریان دسترسی داشته باشید و داده های مورد نیاز خود را جمع آوری کنید. به شما اطمینان خاطر می دهیم که پلت فرم پارس ویتایگر با موفقیت با سرور ایمیل شما ادغام شده، و یک بیت از اطلاعات خود را هم از دست نمی دهید.

فرقی نمی کند که شما صاحب یک شرکت بزرگ یا کوچک هستید ، سرویس نصب و راه اندازی نرم افزار CRM ویتایگر  ما با قابلیت سفارشی سازی، شما را در رسیدن به مرحله بعدی یاری می رساند. پس همین امروز با کارشناسان نصب و راه اندازی ویتایگر تماس بگیرید.

 تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

در صورتی که هر سوالی در مورد CRM پارس ویتایگر دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما آماده راهنمایی شما هستند.

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر