مشخصات کتاب

فرمت: کتاب رقعی در 224 صفحه
نویسنده: حمید ربیعی

انتشارات:خورشید باران

دانلود رایگان نسخه دیجیتال کتاب

کتاب آموزش ویتایگر CRM

گروه ویتایگر فارسی ( VTfarsi.ir ) با ارائه نسخه ۵٫۲ ویتایگر با در نظر گرفتن نیاز کاربران و نبود منبع آموزشی کامل و جامع در زمینه ویتایگر ، پروژه نگارش کتاب آموزش CRM ویتایگر را آغاز نمود. در طول تالیف و نگارش این کتاب، نسخه های جدید ویتایگر، فیلم های آموزش ویتایگر و یکی ویتایگر نیز منتشر شد و باعث تاخیر در انتشار کتاب شد.

هم اکنون پس از گذشت چند سال، تلاش های گروه تولید محتوا و آموزش وی تی فارسی به نتیجه رسیده است و اولین و کامل ترین کتاب آموزش CRM ویتایگر به زبان فارسی ،پس از اخذ مجوز های لازم به دو صورت الکترونیکی و چاپی در دسترس کاربران ویتایگر قرار گرفته است.

دانلود رایگان کتاب آموزش ویتایگر

در این کتاب به موضوعات زیر پرداخته می شود:

این کتاب راهنمای CRM بر اساس نسخه ی رسمی ۶٫۵ تهیه شده است. توجه داشته باشید در این راهنما صحبتی از تفاوت های موجود میان نسخه ی ۶٫۵ با سایر نسخه های توسعه دهندگان و پارتنرهای ویتایگر نظیر پکیج های پارس ویتایگر نشده و تنها ماژول هایی که تحت عنوان ماژول های سیستمی هستند، توضیح داده شده است.

اگر چه این کتاب راهنمای CRM به عنوان یک کتاب مرجع برای کاربران نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر تالیف شده است، اما شرکت ویتایگر به طور رسمی مسئول تنظیم و نگارش آن نبوده و اهداف توسعه و سفارشی سازی نرم افزار را در بر نمی گیرد. البته امیدواریم این کتاب راهنما، به اکثر سوالاتی که ممکن است درخصوص ویژگی ها و ماژول های نرم افزار برای شما پیش آید، پاسخ دهد.

شما می توانید این کتاب را به صورت چاپی سفارش داده و یا نسخه دیجیتالی کتاب آموزش CRM ویتایگر را بصورت رایگان دانلود نمایید.

درخواست دانلود کتاب

درخواست دانلود کتاب آموزش ویتایگر CRM

دانلود رایگان کتاب آموزش ویتایگر

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر