☎ تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹
Menu

راه اندازی کرون جاب ویتایگر فارسی

vtiger-installationهنگامی که صحبت از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به میان می آید هیچ پلت فرمی به انعطاف پذیری ویتایگر وجود نخواهد داشت. یکی از روش های که شرکت شما می تواند نهایت استفاده را از نرم افزارCRM ویتایگر ببرد، استفاده از ابزار کرون جاب است. ما می توانیم برای هموار سازی مسیر حرکت تجارت شما، ابزار کرون را نصب و راه اندازی نماییم.

کرون جاب به منظور برنامه ریزی و انجام خودکار فرایندها طراحی شده است بنابراین شما می توانید به طور موثر به انجام امور مربوط به تجارت خود بپردازید. به طور کلی کرون جاب های مختلفی وجود دارد که شما می توانید آن ها را نصب و راه اندازی نمایید، اما نکته ی مهم این است که کرون جاب مناسب را انتخاب و اجرا نمایید تا از سازماندهی صحیح داده ها و فرایندها مطمئن باشید. باید خاطرنشان شد راه اندازی کرون جاب مناسب نیازمند برنامه نویسی با تجربه است.

اگرچه کرون جاب در نرم افزار سی آر ام ویتایگر یک ابزار اختیاری است، اما لازمه ی بسیاری از ابزارهای سطح بالاتر بوده تا شما بتوانید چرخه کار و مدیریت ارتباط با مشتری خود را گسترش دهید. با استفاده از این قابلیت شما قادر به ایجاد ایمیل، به روز رسانی داده ها و اجرای سایر قابلیت های پیشرفته هستید که همین امر باعث می شود تجارت شما به طور موثرتری عمل نماید.

هنگامی که کرون جاب ویتایگر خود را راه اندازی می کنید، می بایست از قرار گیری در مسیر صحیح مطمئن شوید. برای برنامه ریزی کرون جاب ویتایگر می بایست مراحل مهم و مختلفی که وابسته به سیستم عامل و سرور شما می باشد، پشت سر بگذارید. فرقی نمی کند که از ویندوز، یونیکس و یا هاست های به اشتراک گذاشته شده استفاده کنید، ما می توانیم شما را در پیکربندی کرون جاب که فرآیندهای کاری شما را به طور خودکار انجام داده و مدیریت ارتباط با مشتری تان را بهبود می بخشد، یاری رسانیم.
برای این که کرون جاب شما مطابق با نیازهای تجاریتان عمل کند، می بایست زمان و نحوه عملکرد را مشخص نمایید. همچنین پیکربندی های مختلفی بر اساس سرور مورد استفاده ی شما وجود دارد. ما می توانیم کرون جاب ویتایگر شما را حتی زمانی که از سرورهای اختصاصی، مشارکتی یا سی پنل استفاده می کنید، راه اندازی نماییم. در صورتی که شما برای سرور خود کرون جاب مناسب را راه اندازی نکنید احتمال اجرا نشدن و یا بارگذاری بیش از حد مجاز بر روی سرور به وجود می آید.
هنگامی که کرون جاب برنامه ریزی شود، فرایند ها در زمان مقرر انجام می شوند. با استفاده از کرون جاب، فرایندها به طور خودکار انجام می شوند بنابراین شما هیچ وقفه ای در تجارت یا چرخه کار خود نخواهید داشت. راه اندازی کرون جاب یکی از بهترین روش ها برای بهرگیری بهتر و بیشتر از پلت فرم ویتایگر است.

“به همین منظور برای نصب و راه اندازی کرون جاب نرم افزار ویتایگر خود با ما تماس بگیرید.”