پورتال مشترکین ویتایگر فارسی

یکی از مهمترین ویژگی های نصب ویتایگر، پورتال مشتریان می باشد. پورتال مشتریان پارس ویتایگر به مشتریان شما این امکان را می دهد تا مستقیماً به ویژگی های مهم و مختلفی دسترسی داشته باشند و به شما در بهتر پیش بردن کسب و کار کمک می کند. پورتال مشتریان بهترین ابزار سلف سرویس برای مشتریان شما می باشد، متخصصان ما به شما در ایجاد بهترین پورتال مشتری یاری می رسانند.

به وسیله ی پورتال مشتریان پارس ویتایگر می توانید با ارائه مستقیم گزینه های مناسب تر به مشتریان به توسعه گردش کار خود کمک کنید. هنگامی که ما در راه اندازی پورتال به شما کمک کنیم؛ مشتریان شما قادر به انجام کارهای زیر می باشند:

راه اندازی پورتال مشتریان پارس ویتایگر یک تجربه سفارشی سازی عظیم می باشد. می توانید هر تعداد ویژگی که برای کسب و کار خود نیاز دارید، فعال نمایید. ما شما را در برآوردن نیازهای خود و مشتریانتان یاری می رسانیم تا اطمینان حاصل کنیم که پورتال شما از ابزارهای درستی برخوردار است.  درصورتی که شما ابزار کافی در اختیار مشتریان خود قرار ندهید، این پورتال به مدیریت ارتباط با مشتری شما کمکی نخواهد کرد. همچنین وجود حجم عظیمی از ویژگی ها، پورتال را نا مفهوم و کار با آن را سخت می کند. به همین دلیل تضمین می کنیم که نصب پورتال مشتری ما کسب و کار و مشتریان شما را خصوصی سازی می کند.

یک پورتال مشتریان که به درستی طراحی شده باشد، به شما این امکان را می دهد که ارتباط بسیار خوبی با مشتریان برقرار کنید. در پیکربندی پورتال مشتری پارس ویتایگر ، نه تنها می توانید انتخاب کنید که کدام عنصر فعال باشد بلکه می توانید انتخاب کنید که چگونه این عناصر به مشتریانتان نشان داده شوند. کارشناسان پارس ویتایگر بر روی صدها پورتال مشتریان مختلف کار کرده اند، بنابراین می دانیم چه عواملی می توانند تجربه ای که مشتریان شما لازم دارند را فراهم سازند. با ایجاد یک پورتال سیال و کاربردی، می توانید فرایند فروش خود را بهبود بخشید و به اهداف مورد نظر کسب و کار خود دست یابید.

در زمان ساخت پورتال مشتری، توجه به نقش ها و مجوزهای از اهمیت بالایی بر خوردار است. تضمین می کنیم که تمام گزینه های موجود در پورتال مشتریان را به شما آموزش دهیم تا شما و مشتریانتان به آنچه آنها نیاز دارند دست یابید.

فرقی نمی کند که شما انتظار دارید مشتریانتان چه کاری با نرم افزار CRM ویتایگر انجام دهند، ما راه حل آن را برای شما داریم. سرویس پورتال مشتریان ما کاملاً با مدل تجاری و مشتری مداری شما تنظیم شده است. ما آماده ایم تا به شما در نصب پورتال مشتریان پارس ویتایگر کمک کنیم تا بتوانید هر آنچه که مشتریانتان برای یک تجربه عالی احتیاج دارند، را مهیا کنید.زمان آن فرا رسیده تا به تجربه های ناخوشایند مشتریان خود پایان داده و با ما تماس بگیرید.

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی