قالب های ایمیل نرم افزار CRM ویتایگر فارسی

vtiger-Emailبه منظور کسب حداکثر کارایی مدیریت ارتباط با مشتری، تجارت شما به ابزارهای مناسب نیازمند می باشد.
ساختار نرم افزارCRM ویتایگر به گونه ای طراحی شده است که قابلیت های آن شما را در بهبود چرخه کار و چرخه فروش شما یاری رساند. با قالب های سفارشی نرم افزارCRM ویتایگر مشتریان شما متوجه می شوند که شما در مورد کسب و کار خود جدی هستند.

شما در کسب و کار خود روش های مختلفی از تعامل با مشتریان را در دستور کار خود قرار می دهید. این نکته ی بسیار مهمی است که به هنگام برقراری ارتباط با مشتریان تصویر خوبی از شرکت یا برندتان در ذهن مشتریان به جای بماند. قالب PDF و ایمیل سفارشی CRM ویتایگر به شما اجازه می دهد با افزودن یک تصویر حرفه ای که ضربه ی نهایی به مشتری نیز می باشد، به مشتریان خود دست پیدا کنید.
مهم نیست که شما در چه بخشی از چرخه فروش می باشید، نکته مهم این است که برای ساختن ذهنیتی بهتر از تجارت خود می بایست تعاملات شما با مشتریان حرفه ای و درخور برند و یا شرکت شما باشد. به کمک طراحی و ساخت قالب پارس ویتایگر، شما به روشی سازگار با تجارتتان قادر به برقراری ارتباط با مشتریان خود خواهید بود.

قالبهای ویتایگر شامل گزینه های زیر می باشد:

  •  ایمیل ها
  • فاکتورها
  •  پیش فاکتورها
  • سفارشات فروش
  • سفارشات خرید

ما می توانیم قالب ها را به گونه ای طراحی کنیم که این قالب های جدید با قالب های موجود که شرکت از آن ها استفاده می کند، تطبیق یابد. در صورتی که شما به دنبال طرح تازه ای برای هم خوانی بیشتر با برندتان می باشید، ما می توانیم با طراحی و ایجاد قالب های مناسب شما را یاری نماییم. همچنین اگر از قالبی استفاده کرده و از آن راضی بوده اید، ما به منظور حفظ تصویری یکپارچه از تمامی تماس ها و ارتباطات شما می توانیم آن قالب را با CRM ویتایگر ادغام نماییم.

قالب های نرم افزار CRM ویتایگر را می توان به روش های مختلف سفارشی نمود. ما می توانیم از طرح های رنگی گرفته تا لوگوها، صفحه بندی و هر طرح دیگری را کنار هم قرار داده تا آنچه که مد نظر شما می باشد ارائه کنیم. همچنین می توانیم با ترکیب لوگوی ثابت شرکت در قالب و در نظر گرفتن تمامی تعاملاتتان، شما را به گونه ای خاص مقابل مشتریانتان جلوگر سازیم. همین امر به مشتریان فعلی کمک می کند که بدانند دقیقاً با چه چیزی مواجه خواهند شد.
مثلاً در صورتی که شما ایمیلی ارسال کرده باشید و در آن هیچ نشان یا علامتی از تجارت شما در آن وجود نداشته باشد، احتمالاً مشتری شما توجهی به آن پیغام نخواهد کرد. اما با قالب های حرفه ای ویتایگر پارس ویتایگر مشتریانتان قطعاً برند شما را به خاطر می سپارند. برقراری ارتباط با مشتریان به طور حتم مهم ترین مرحله برای بهبود چرخه و ارتقاء آینده فروش می باشد. اگر شما از قالب های سفارشی استفاده نمی کنید امکان ارسال پیام های اشتباه به مشتریانتان افزایش خواهد یافت. درنتیجه برای حل این مسئله و دریافت قالبهای حرفه ای ویتایگر که مشتریانتان را تحت تاثیر قرار میدهد و آن ها را برای کار با شما ترقیب می نماید.

ثبت درخواست دمو

ثبت درخواست دمو (صفحه HomePage)

برای استفاده از امکانات پارس ویتایگر کافی است فرم روبرو را تکمیل نمایید تا اطلاعات تکمیلی به همراه نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال شود. 

در صورتی که هر سوالی در مورد CRM پارس ویتایگر دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما آماده راهنمایی شما هستند.

 تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر