یکپارچه سازی Asterisk و FreePBX ویتایگر فارسی

یکپارچه سازی Asterisk و FreePBX نرم افزار CRM ویتایگر

لازمه ی توسعه هر سیستم مدیریت ارتباط با مشتری یک پلت فرم قوی است. شما باید بتوانید داده ها را به نحوی که مایل هستید جمع آوری، سازمان دهی و تحلیل کنید. استفاده از راه حل های آنی یا آنهایی که برای هر کاری مورد استفاده قرار می گیرند آخرین گزینه برای پیشرفت تجارت شماست. با یکپارچه سازی Asterisk و FreePBX شما قدرت، انعطاف پذیری و آزادی لازم برای ارتقاء سطح کسب و کار خود را به دست می آورید.
تصور کنید بتوانید تمامی اطلاعات مشتریان خود را به راحتی با پلت فرم مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر ادغام کنید. این دقیقاً همان کاری است که یکپارچه سازی Asterisk و FreePBX امکان انجام آن را برای شما فراهم می سازد. هنگامی که شما ویتایگر را به سیستم FreePBX متصل می نمایید، به راحتی می توانید در یک ماژول از قدرت هر دو پلت فرم استفاده نمایید.

ثبت درخواست دمو

برای دریافت دمو بر روی دکمه رو به رو کلیک کنید

یکی از مزایای اصلی FreePBX، متن باز بودن این پلت فرم است. این ویژگی تقریباً اجازه می دهد شما هر کاری که مایل می باشید با سیستم تماس خود انجام دهید. همچنین می توانید کنترل کاملی بر روی این که چگونه از ماژول PBX برای تجارت خود استفاده کنید، داشته باشید. با استفاده از FreePBX ویتایگر می توانید از همان ابتدا تمامی اطلاعات تعاملات مشتریان را  در یک جا جمع آوری و با مشتریان و کارمندان خود از هر طریقی که مایل هستید در ارتباط باشید.

ماژول FreePBX ویتایگر اجازه می دهد از تمامی این روش های برقراری ارتباط استفاده و آن ها را کنترل کنید. به عبارت دیگر می توانید تمامی اطلاعات را مستقیماً وارد پلت فرم سی آر ام خود کرده و موارد زیر را اعمال نمایید:

هنگامی که می خواهید نرم افزار ویتایگر را با سیستم FreePBX ادغام نمایید باید مطمئن شوید که برنامه را به طور صحیح پیکربندی نموده اید. پیکربندی نامناسب منجر به از دست دادن تماس ها و سرنخ های فروش می شود. برای به کار گیری این دو سیستم با یکدیگر لازم است به ظرفیت سرور و شناساندن برنامه ها به یکدیگر توجه فراوانی داشته باشیم.

ثبت درخواست دمو

ثبت درخواست دمو (صفحه HomePage)

برای استفاده از امکانات پارس ویتایگر کافی است فرم روبرو را تکمیل نمایید تا اطلاعات تکمیلی به همراه نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال شود. 

در صورتی که هر سوالی در مورد CRM پارس ویتایگر دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما آماده راهنمایی شما هستند.

 تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر