بستن
تا 30% تخفیف
در جشنواره عید تا عید
🎁

در این جشنواره می توانید نرم افزار CRM پارس ویتایگر را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر

مدیریت PBX ویتایگر | اتصال به PBX در ویتایگر

کسب و کار شما برای ارتقاء خطوط ارتباطی خود با مشتریان از یک نرم افزار تلفنی استفاده می کند. البته بدون یکپارچه سازی با سیستم پارس ویتایگر، داشتن یک سیستم پیشرفته در زمان شما صرفه جویی نمی کند. با مدیریت PBX پارس ویتایگر می توانید نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود را به سیستم های تلفنی مختلف مانند: FreePBX، Elastix و غیره متصل نمایید. شما می توانید از مدیریت PBX پارس ویتایگر برای برقراری تماس های خروجی و دریافت پیام در مورد تماس های داخلی استفاده نمایید. در نتیجه می توانید تمام ارتباطات خود با مشتریان را به بهترین نحو مدیریت کنید.+

ثبت درخواست دمو

برای دریافت دمو بر روی دکمه رو به رو کلیک کنید

برای اینکه بتوانید از تمام ویژگی ها یکپارچه سازی نرم افزار پارس ویتایگر با یک سیستم تلفنی بهره ببرید، به پیکر بندی صحیح احتیاج دارید. به منظور یکپارچه سازی نرم افزار، به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

پیکربندی مدیریت PBX پارس ویتایگر تضمین کننده این امر می باشد که سیستم شما پاسخگوی نیازهای یکپارچه سازی پلت فرم مدیریت ارتباط با مشتری و سیستم تلفنی شما می باشد. این امر به شما امکان استفاده از مزایای بسیاری را میدهد که منجر به توسعه گردش کار و دستیابی به اطلاعات و سرنخ های فروش بیشتر می شوند. با یکپارچه سازی PBX ویتایگر می توانید موارد زیر را انجام دهید:

یکپارچه سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و سیستم تلفنی مزایای بسیاری دارد. هنگامی که پلت فرم های شما مستقل از یکدیگر عمل کنند، به راحتی اطلاعات مهم مشتریان خود را از دست خواهید داد. این امر موجب پرداخت هزینه بابت تبدیل اطلاعات و آسیب دیدن ارتباط با مشتریان می شود. با یکپارچه سازی سیستم ها، می توانید هر موردی که باعث هموارتر شدن راه کسب و کارتان می شود، را پیگیری نمایید. همین امروز برای دریافت سرویس کامل مدیریت PBX پارس ویتایگر با ما تماس بگیرید تا به کسب و کار شما در دستیابی به اهدافتان کمک کنیم.

ثبت درخواست دمو

ثبت درخواست دمو (صفحه HomePage)

برای استفاده از امکانات پارس ویتایگر کافی است فرم روبرو را تکمیل نمایید تا اطلاعات تکمیلی به همراه نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال شود. 

در صورتی که هر سوالی در مورد CRM پارس ویتایگر دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما آماده راهنمایی شما هستند.

 تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر