بستن
تا 30% تخفیف
در جشنواره عید تا عید
🎁

در این جشنواره می توانید نرم افزار CRM پارس ویتایگر را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر

مجوزهای دسترسی نرم افزار CRM ویتایگر فارسی

مجوز های دسترسی پارس ویتایگر در جهت انتصاب نقش ها، گروه ها، پروفایل ها و دسترسی های به اشتراک گذاشته شده:

هنگامی که صحبت از مدیریت ارتباط با مشتری به میان می آید، هیچ پلتفرمی به اندازه ی ویتایگر برای شما کار آمد نخواهد بود. قطعاً شما نمی خواهید هر شخصی که به سیستم ویتایگر شرکت شما دسترسی دارد، بتواند هر کاری انجام دهد. هنگامی که نرم افزار ویتایگر را برای کسب و کار خود پیکر بندی می کنید، راه اندازی مجوزهای دسترسی مناسب نیز ضروری می باشد. زیرا باید تضمین شود که مدیریت و تحلیل داده های شما توسط اشخاص مناسبی انجام می شود. متخصصان پارس ویتایگر همراه شما هستند تا مجوزهای دسترسی ویتایگر مناسب و متناسب با مدل تجاری شرکت شما به درستی نصب شوند.

مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر به شرکت شما این امکان را می دهد که طیف گسترده ای از مجوزها را برای کارمندان و مشتریان خود ایجاد نمایید. بدین ترتیب می توانید اقداماتی که کاربران شما می توانند بر روی داده ها انجام دهند را کاملا کنترل نمایید. با راه اندازی مجوزهای مناسب، می توانید از داده های خود حفاظت کرده و مطمئن باشید که تنها اشخاص مناسب می توانند به فایل های خاصی دسترسی داشته باشند یا تغییرات مورد نیاز را اعمال کنند. در صورتی که شما این مجوزها را به درستی راه اندازی نکنید، ممکن است داده های خود را از دست دهید یا به افراد بدون صلاحیت اجازه دسترسی به داده ها را بدهید.

هنگام تنظیم مجوزهای ویتایگر می توانید انتخاب کنید که دقیقاً چه کسی  می تواند چه اقداماتی بر روی فایل ها و داده های شما انجام دهد. می توانید هم مجوز خصوصی و هم عمومی تعریف کنید تا مطمئن شوید تمامی داده هایتان را تنها افرادی که لازم است مشاهده نمایند. علاوه براین با استفاده از ویتایگر می توانید وضعیت فایل های مشخصی را بر روی حالت های مختلف قرار دهید:

افزودن قابلیت تنها خواندن به یک فایل لزوماً به این معنا نمی باشد که هر فردی بتواند آن را بخواند. می توانید انتخاب کنید کدام  یک از کاربران قادر به مشاهده، خواندن، نوشتن یا حذف فایل ها و داده ها باشند. به عنوان مثال، در فایل های فقط خواندنی خصوصی، کاربران فقط می توانند رکورد های خود و کارمندان پایین رتبه خود را مشاهده نمایند.

با استفاده از ویتایگر، می توانید گروه های کاربری، نقش ها و پروفایل های مختلفی تعریف کنید. گروه ها به شما این امکان را می دهند تا به راحتی مجوزها را به تمام کاربران خود در تمام بخش ها تخصیص دهید. برای مثال، ممکن است مجوزهایی به کل تیم فروش خود اختصاص دهید که کاربران سایر گروه ها از آنها بر خوردار نیستند. تنظیم گروه ها و پروفایل های سفارشی به شما اجازه می دهد تا کنترل بیشتر ی یر روی کسب و کار  و داده های خود داشته باشید.

اطلاعات مشتری شما به طور باور نکردنی برای کسب و کار و موفقیت های آتی شما مهم می باشد. با تنظیم مناسب مجوزهای دسترسی،  می توانید مطمئن شوید که اقدامات انجام شده بر روی داده ها تحت کنترل شما می باشند. همین امروز با تماس بگیرید تا مطمئن شوید مجوزهای ویتایگر به درستی برای کسب و کار شما پیکربندی شده است.

 تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

در صورتی که هر سوالی در مورد CRM پارس ویتایگر دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما آماده راهنمایی شما هستند.

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر