داشبورد و گزارشات نرم افزار CRM ویتایگر

به منظور بهینه سازی روابط خود با مشتریانتان می بایست داده های خود را جمع آوری، تحلیل و در نهایت گزارشی جامع و کامل از آن تهیه نمایید. یکی از ابزارهای بسیار مفید که در نرم افزار CRM ویتایگر نیز می باشد، ماژول گزارش گیر است. شما با نرم افزار CRM ویتایگر قادر به ایجاد گزارشات کامل و سفارشی هستید که می تواند شما را در فهم بهتر اطلاعات جمع آوری شده یاری رساند.
هم اکنون نرم افزار سی آر ام ویتایگر مجهز به ابزار ایجاد گزارش های استاندارد است. این گزارشات می تواند اطلاعات خاص را کنار هم قرار داده و به صورت نمودار، گراف و جدول به نمایش در آورد. به منظور حداکثر بهره گیری از ماژول گزارشات، لازم است تنظیمات و ظاهر نرم افزار را سفارشی نمایید تا نیاز های شما برطرف گردند.
در گزارشات سفارشی میتوان دقیقاً انتخاب نمود که کدام داده به نمایش درآید. این امر به شما اجازه می دهد داده های مهم تر و مرتبط را برای تجارت و فرایند فروش خود در کنار یکدیگر قرار دهید. همچنین نه تنها می توانید داده ای که به نمایش در می آید را انتخاب کنید بلکه چگونگی ترتیب قرارگیری آن ها را هم می توانید مشخص نمایید.
ماژول گزارش گیر نرم افزار CRM ویتایگر دارای قابلیت های زیر نیز می باشد:

گزارشات پارس ویتایگر

هنگامی که اطلاعات مورد نظر خود در گزارش ها را مشخص و طریقه ی نمایش آن ها را انتخاب نمودید، می توانید شروع به ارسال و یا طبق آن ها برنامه ریزی کنید. نرم افزار سی آر ام ویتایگر کنترل کاملی بر گزارشات ارسالی در اختیار شما قرار می دهد. همچنین به کمک این نرم افزار سی آر ام می توانید گزارش های مختلفی ایجاد کنید. گزارش های محوری یکی از گزینه های قدرتمند و در دسترس است. با گزارش های محوری کنترل بیشتری بر داده های ارائه شده خواهید داشت. به کمک این ابزار شما می توانید داده ها را حذف یا اضافه، جابه جا و… کنید و شرایط را تغییر دهید.

با راه اندازی داشبورد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر می توانید گزارش ها و داده هایی که برای تجارت شما مهم می باشند را به نمایش در آورید.
ما می توانیم شما را در ساخت داشبورد سفارشی کمک کنیم تا تمامی اطلاعاتی که برای شرکت شما مهم می باشد به راحتی و خیلی سریع در دسترس شما قرار گیرد. به کمک ابزار گزارش دهی نرم افزار CRM ویتایگر می توانید با دید بازتری در مسیر فروش قدم بردارید. با به اشتراک گذاری گزارشات با تیم فروش خود می توانید چرخه ی فروش تان را بهبود ببخشید. لازم به ذکر است شما برای دستیابی به بهترین گزارش ممکن نیازمند کارشناس CRMویتایگر می باشد. همین امروز برای ایجاد گزارشاتی که سطح تجارت شما را ارتقاء می بخشند با ما تماس بگیرید.

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر