☎ تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹
Menu

گردش کار ویتایگر فارسی

گردش کار نرم افزار CRM

توسعه گردش کار یک کسب و کار یکی از مهمترین دلایل تصمیم گیری شرکت ها برای پیاده سازی پلت فرم پارس ویتایگر می باشد. با این وجود، تنها نصب ویتایگر یک ابزار جادویی برای درآمد بیشتر و ارتباط بهتر با مشتری نمی باشد. اگر واقعا می خواهید گردش کار خود را افزایش دهید، باید در مورد کارکردن با ویتایگر از تجربه کافی برخوردار باشید. متخصصان پارس ویتایگر میتوانند به شما در نصب و پیکربندی گردش کار ویتایگر کمک کنند تا تمام ارتباطات و فرایند های فروش خود را بهبود بخشید.

نرم افزار ویتایگر گزینه های بسیار قدرتمندی  برای ایجاد گردش کار هایی دارد که بسیاری از وظائف کسب و کار شما را خودکار کرده و چرخه فروش شما را توسعه می دهند. با سیستم خودکار گردش کار پارس ویتایگر می توانید در زمان و هزینه های شرکت خود صرفه جویی کنید. برای بهره بردن از این اتوماسیون ها، به یک متخصص ویتایگر در کنار خود احتیاج دارید. با راه اندازی و پیکر بندی صحیح، می توانید گردش کارهایی ایجاد کنید که بصورت خودکار کارهای زیر را انجام دهد:

  • ارسال ایمیل ها
  • به روز رسانی فیلدها
  • ایجاد فعالیت ها، پروژه ها، یا رویدادها
  • فعال کردن ماژول های جدید
  • ایجاد رکوردهای جدید

بسیاری از وظایفی که وقت گیر و خسته کننده هستند را می توانید با گردش کار پارس ویتایگر بصورت خودکار انجام دهید. با گردش کار پارس ویتایگر، می توانید انتخاب کنید که چگونه و در چه زمانی این فرایندها را برنامه ریزی کنید. تنظیمات گردش کار در پارس ویتایگر به سه جزء احتیاج دارد: برنامه ریزی گردش کار، افزودن شرایط، و افزودن وظائف.

برای برنامه ریزی گردش کار، باید شرایطی انتخاب کنید که زمان اجرای فرایند ها را تعیین کند. این شرایط بصورت خودکار فراخوانده می شوند، به روز رسانی و تغییر داده می شوند. شرایط برنامه ریزی گردش کار پایه به شرح زیر می باشد:

  • تنها در اولین بار ذخیره مخاطب
  • در اولین باری که شرط برقرار شود
  • هر زمانی که رکورد ذخیره می شود
  • هر زمانی که رکورد تعریف می شود
  • طبق زمان بندی خاص

بعلاوه، می توانید گردش کار را برای فراخواندن در یک زمان مشخص از روز، هفته، ماه و … برنامه ریزی کنید.

پس از برنامه ریزی گردش کارتان، باید شروطی را فعال کنید تا کنترل بیشتری بر روی به روز رسانی رکورد ها داشته باشید. انتخاب شروط درست می تواند به شما کمک کند تا از رکوردها و داده های خود نگه داری کنید. به عنوان مثال، می توانید شرایطی فراهم کنید که تنها براساس وضعیت خاصی اعمال شود (مثلا “سرنخ های واجد شرایط”). بدین ترتیب می توانید به جای کل پایگاه داده، تنها رکوردهای خاصی را بصورت خودکار به روز رسانی کنید.

متخصصان پارس ویتایگر هزاران گردش کار برای صدها شرکت مختلف ایجاد کرده اند. مهم نیست که چه فرایندی را می خواهید بصورت خودکار ایجاد کنید، ما می توانیم راه حل درست را برای شما پیدا کنیم. هنگامی که می خواهید در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید، پارس ویتایگر تنها پلت فرم برای کسب و کار شما می باشد. همین امروز با ما تماس بگیرید تا گردش کار پارس ویتایگر خود را دریافت و آن را به شیوه ای صحیح  اجرا کنید.