بستن
تا 30% تخفیف
در جشنواره عید تا عید
🎁

در این جشنواره می توانید نرم افزار CRM پارس ویتایگر را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر

ویژگی سامانه SMS

اتصال ویتایگر با پنل SMS

یکی از ویژگی های سامانه اتصال وی تی فارسی امکان اتصال پنل اس ام اس با ویتایگر CRM می باشد. برای اینکار کافی است شما ماژول رایگان اتصال ویتایگر و پنل اس ام اس را دریافت و روی ویتایگر خود نصب نمایید و سپس تنظیمات پنل اس ام اس وی تی فارسی را روی آن انجام دهید.

ثبت درخواست دمو

برای دریافت دمو بر روی دکمه رو به رو کلیک کنید

سامانه پیام کوتاه VTFARSI.IR بر روی یک سرور قدرتمند در دیتاسنتر افرانت در کشور ایران قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور هر ۶ ساعت یک بار توسط سرور دیگری درکشور آلمان بکاپ گیری می گردد .

پشتیبانی  تیم فنی ، پاسخگویی سریع و رفع مشکلات کاربران از جمله خدمات پیام کوتاه VTFARSI.IR می باشد ، تمامی مشکلات کاربران و نمایندگان در ساعات اداری و غیر اداری توسط بخش پشتیبانی سامانه و تماس تلفنی و یا تیکت در پورتال مشترکین پاسخ داده می شود .

از آنجایی که این نرم افزار در شرکت به صورت بومی تولید و به بازرا عرضه شده است افزودن امکانات جدید به سامانه توسط برنامه نویسان حرفه ای، یکی دیگر از مزایای کار با نرم افزار پیام کوتاه VTFARSI.IR می باشد ، به طور متوسط هر ماه ۲ تا ۴ امکان جدید به نرم افزار اضافه می گردد که بسیاری از این امکانات از پیشنهادات کاربران و  نمایندگان محترم می باشد .

پیام کوتاه VTFARSI.IR یکی از معدود سامانه هایی است که تمامی اپراتور های پیامک داخل کشور را یکجا و در یک سامانه ارائه می نماید:
خطوط ۱۰۰۰
خطوط ۲۰۰۰
خطوط ۳۰۰۰
خطوط ۵۰۰۰
ارسال از خطوط تلفن ثابت (جدید)

سامانه پیام کوتاه VTFARSI.IR دارای یکی از بزرگترین بانک های اطلاعاتی پیامک کشوری میباشد . جهت ارسال هدفمند کاربران ، بانک شماره های مشاغل هر روز در حال آپدیت شدن است و بانک شماره های کل کشور به صورت هر چند ماه یک بار بروزرسانی می شود و بابت آن از شما پولی دریافت نمی شود.

سامانه پیام کوتاه VTFARSI.IR دارای سیستم گزارش گیری کامل و مجهز میباشد که وضعیت تک تک پیامک های شما رو مشخص خواهد کرد ، همچین مشخص خواهد کرد کدام شماره رسیده و کدام نرسیده است و کدام پیامک در صف مخابرات قرار دارد ، بصورت کاملا واضح با گزارش تک تک شماره ها و توضیحات آن .

ثبت درخواست دمو

ثبت درخواست دمو (صفحه HomePage)

برای استفاده از امکانات پارس ویتایگر کافی است فرم روبرو را تکمیل نمایید تا اطلاعات تکمیلی به همراه نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال شود. 

در صورتی که هر سوالی در مورد CRM پارس ویتایگر دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما آماده راهنمایی شما هستند.

 تلفن مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۰۷۸۷۹

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر