ویرایشگر تنظیمات شما را در تنظیم نام مرکز پشتیبانی تان و ایمیل هایی که اطلاعیه ها را از یک کانال پشتیبانی ارسال می نماید، یاری می رساند. علاوه بر این ویرایشگر تنظیمات انعطاف پذیری لازم برای پیکربندی حداکثر حجم آپلود فایل، ماژول پیش فرض، حداکثر طول متن که بتوان در فهرست نمایش مشاهده کرد و حداکثر تعداد اطلاعات ثبتی که بتوان در نمایه فهرست هر ماژول مشاهده کرد را فراهم می آورد.

پیکربندی نمودن اطلاعات مرکز پشتیبانی

جای تعجبی وجود ندارد که هر شرکتی یک گروه پشتیبانی اختصاصی داشته باشد. احتمالاً شما صدها کارمند دارید که در گروه پشتیبانی مشغول به کار می باشند. امکان دارد مشتریان تمایل نداشته باشند با تمامی اعضای گروه پشتیبانی در تماس باشند. در این حالت شما می توانید مشتریان خود را با نام یک گروه و یک ایمیل یاری نمایید. پس از انجام پیکربندی، ترافیک تیکت های ایمیلی به ایمیل مرکز پشتیبانی شما هجوم خواهد آورد. هنگامی که تیکت ها ایجاد ، نظر ها رد و بدل و وضعیت به حالت بسته تنظیم شود، مدیریت ارتباطات با مشتری ویتایگر به طور خودکار ایمیل ها را ارسال می کند.

دستور پیکربندی نمودن اطلاعات تنظیمات مرکز پشتیبانی:

  1. بر روی آیکون چرخ دنده %image_alt% در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید.
  2. بر روی “تنظیمات پارس ویتایگر” کلیک کنید.
  3. در سمت چپ بر روی منو کشویی “تنظیمات دیگر” کلیک کنید.
  4. بر روی “ویرایشگر تنظیمات” کلیک کنید. شما می توانید برای افزودن یک میانبر به تنظیمات صفحه اصلی بر روی آیکون سنجاق %image_alt% کنارش کلیک کنید.
  5. برای تنظیم اطلاعات مرکز پشتیبانی بر روی “ویرایش” که در سمت راست قرار دارد، کلیک کنید.

%image_alt%

  1. نام ایمیل و تیم پشتیبانی خود را وارد کنید.

%image_alt%

  1. “حداکثر حجم آپلود” بزرگترین حجم ممکن آپلود فایل می باشد که در مدیریت ارتباطات با مشتری ویتایگر پشتیبانی می شود. مقدار وارد شده باید MB 5 یا کمتر باشد. این ابزار هنگامی که فایل CSV برای وارد کردن در سیستم آپلود می شود، به کار خواهد آمد. در صورتی که شما از ما می خواهید حجم آپلود فایل را افزایش دهیم، درخواست خود را به support@vtiger.com ارسال نمایید.

%image_alt%

  1. “ماژول پیش فرض” ماژولی است که شما مایل می باشید به محض این که وارد حساب مدیریت ارتباطات با مشتری ویتایگر شدید، مشاهده نمایید.

%image_alt%

  1. “حداکثر تعداد حروف در نمایش لیستی” در فهرست نمایش کمک می کند طول کاراکتر یا عدد صحیح فیلد ها را در فهرست نمایش هر ماژول تنظیم نمایید.

به عنوان مثال، من رقم ۲۸ را به عنوان حداکثر طول متن تعیین می کنم.

%image_alt%

خطا! من با رقم ۲۸ به عنوان طول متن قادر به مشاهده تمامی اطلاعات نمی باشم.

%image_alt%

من طول متن را به ۴۰ افزایش دادم. حالا من می توانم اطلاعات را به طور کامل در فهرست نمایش مشاهده کنم.

%image_alt%

  1. “حداکثر اطلاعات در صفحه برای نمایش لیستی” به ازای هر صفحه در فهرست نمایش برای پیکربندی تعداد اطلاعات ثبتی که در فهرست نمایش هر ماژول مشاهده می شود، مورد استفاده قرار می گیرد.

%image_alt%

در این جا می خوانید

مشاهده دموی رایگان ویتایگر