بستن
تا 30% تخفیف
در جشنواره عید تا عید
🎁

در این جشنواره می توانید نرم افزار CRM پارس ویتایگر را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر

بخش تنظیمات در هر سخت افزار یا نرم افزار به کاربران امکان میدهد برخی از ویژگی های کاربری خود را در آن تنظیم کنند یا سیستم عامل را پیکربندی و مدیریت کنند.

بخش ویرایشگر تنظیمات در نرم افزار ویتایگر وجود دارد که به کاربران امکان تنظیم یکسری از موارد را میدهد.

کاربردها

  • تنظیم ایمیل پشتیبانی
  • تنظیم نام تیم پشتیبانی
  • تنظیم حداکثر حجم آپلود(حداکثر 5 مگابایت)
  • حداکثر تعداد کاراکتر در نمایش لیستی
  • حداکثر اطلاعات در صفحه برای نمایش لیستی

جهت انجام تنظیمات زیر میتوانید از منو> تنظیمات> تنظیمات سیستم> پیکربندی> وارد ویرایشگر تنظیمات شوید.

  1. تنظیم ایمیل پشتیبانی
  2. تنظیم نام تیم پشتیبانی
  3. تنظیم حداکثر حجم آپلود(حداکثر 5 مگابایت)
  4. حداکثر تعداد کاراکتر در نمایش لیستی
  5. حداکثر اطلاعات در صفحه برای نمایش لیستی

تنظیم ایمیل پشتیبانی و نام تیم پشتیبانی

بخش سرور ایمیل در نرم افزار ویتایگر ایمیل وجود دارد که درصورتی که تنظیمات ایمیل سازمان شما در آن انجام شده باشد، امکان ارسال ایمیل از جانب نرم افزار به کاربران و یا مشتریان وجود خواهد داشت. در بخش ویرایشگر تنظیمات، میتوانید ایمیل تعریف شده در سرور ایمیل را به عنوان ایمیل پشتیبانی معرفی نمایید.

همچنین هر شرکت میتواند یک گروه پشتیبانی اختصاصی داشته باشد. احتمالاً شما صدها کارمند دارید که در گروه پشتیبانی مشغول به کار هستند و امکان دارد مشتریان تمایل نداشته باشند با تمام اعضای گروه پشتیبانی در تماس باشند. در این حالت شما می توانید مشتریان خود را با نام یک گروه و یک ایمیل دسته بندی  نمایید. پس از انجام پیکربندی، ترافیک تیکت های مشتریان که بصورت ایمیل ارسال می شود به ایمیل پشتیبانی شما وارد می شود.

تنظیم حداکثر حجم آپلود(حداکثر 5 مگابایت)

“حداکثر حجم آپلود” بزرگترین حجم ممکن آپلود فایل می باشد که در مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر پشتیبانی می شود. مقدار وارد شده حداکثر میتواند MB 5 باشد. این ابزار هنگامی که فایل CSV یا فایل های دیگر به صورت اسناد برای وارد کردن در سیستم آپلود می شود، به کار خواهد آمد. در صورتی که شما از ما بخواهید حجم آپلود فایل را از 5 مگابایت افزایش دهیم، درخواست خود را به صورت تیکت به بخش پشتیبانی ارسال نمایید.

حداکثر تعداد کاراکتر در نمایش لیستی

“حداکثر تعداد حروف در نمایش لیستی” کمک می کند تا با تنظیم طول کاراکترهای موجود در فیلد ها، همان تعداد کاراکتر از اطلاعات موجود در فیلدها در فهرست نمایش رکوردهای ذخیره شده در هر ماژول، دیده شود.

بطور مثال ” حداکثر تعداد حروف در نمایش لیستی ” برابر با 5 کاراکتر قرار داده می شود. بنابراین طبق عکس ضمیمه شده می بینید که 5 کاراکتر از مقدار موجود در هر فیلد به شما نمایش داده می شود.

در ادامه ” حداکثر تعداد حروف در نمایش لیستی ” به 10 کاراکتر افزایش یافت و می بینید که کاراکترهای بیشتری از اطلاعات هر فیلد نمایش داده شد.

حداکثر اطلاعات در صفحه برای نمایش لیستی

“حداکثر اطلاعات در صفحه برای نمایش لیستی” جهت پیکربندی تعداد اطلاعات ثبت شده  است که در فهرست نمایش هر ماژول مشاهده می شود.  بطور مثال درصورتی که “حداکثر اطلاعات در صفحه برای نمایش لیستی” برابر با 30 قرار بگیرد، زمانی که وارد یک ماژول می شوید 30 رکورد اطلاعات در هر صفحه نمایش داده می شود.

در نهایت همانطور که مشاهده کردید مدیر نرم افزار ویتایگر میتوانند ترجیحات خود را با توجه به سیاست کاری مجموعه، برای کلیه کاربران تنظیم کنند.

در این جا می خوانید

مشاهده دموی رایگان ویتایگر