فراز اس ام اس، یکی از محبوب ترین پنل های پیامکی قابل استفاده در کشور است. ماژول فراز اس ام اس پارس ویتایگر پشتیبانی از ارسال با پترن فراز اس ام اس را برای کاربران عزیز امکان پذیر می سازد.

پیکربندی

پس از نصب ماژول، از مسیر منوی اصلی> تنظیمات> تنظیمات سیستم> پیکربندی، وارد ماژول ParsVTFarazSMS شوید.

برای انجام پیکربندی، ملزم به پرکردن فیلد های زیر می باشید:

1 و 2- نام کاربری و کلمه عبور: نام کاربری و کلمه عبور خود که برای ورود به سامانه فراز اس ام اس استفاده می کنید را وارد نمایید.

3- از شماره: سرشماره ای که از سمت فراز اس ام اس در اختیار شما قرار گرفته را وارد نمایید.

4- فعال: تیک این گزینه را بزنید. پس از ذخیره تنظیمات پیکربندی، پیغام “با موفقیت ذخیره شد” را مشاهده می نمایید.

پیکربندی فراز اس ام اس

ایجاد پترن پیامک

برای ایجاد پترن پیامک، ابتدا وارد پنل پیامک خود در سامانه فراز اس ام اس شوید.  از منوی سمت راست، ارسال بر اساس پترن را انتخاب کرده و نسبت به ایجاد پترن اقدام نمایید. (برای آموزش نحوه ایجاد پترن کلیک کنید.)

نحوه ایجاد پترن

پس از ایجاد پترن مورد نظر، پترن ایجاد شده توسط سایت بررسی شده و وضعیت تایید آن در لیست پترن ها به همراه اطلاعات پترن در همان صفحه قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که برای استفاده از پترن در نرم افزار ویتایگر به این اطلاعات از جدول نیاز خواهید داشت:

  • وضعیت: برای استفاده از اطلاعات جدول، وضعیت باید برابر فعال باشد.
  • کد پترن: کد پترن را هنگام وارد کردن در گردش کار ها نیاز خواهید داشت. توجه داشته باشید که در صورتی که وضعیت کد پترن برابر با رد شده باشد، کد پترن قابل استفاده نمی باشد.
  • متغیر ها: متغیر های موجود در متن پترن در این ستون قابل مشاهده می باشند. این متغیرها را در هنگام وارد کردن گردش کار ها نیاز خواهید داشت.
اطلاعات پترن

ارسال پیامک انبوه از فراز اس ام اس به کمک گردش کارها

با استفاده از گردش کار ها این امکان را خواهید داشت تا با استفاده از پترن های فراز اس ام اس، به صورت انبوه، پیامک ارسال کنید.

از مسیر منوی اصلی> تنظیمات> اتوماسیون، وارد گردش کارها شوید. مطابق آموزش کار با گردش کارها، گردش کاری ایجاد کرده و در بخش فعالیت های گردش کارها گزینه Send by Pars VT Faraz SMS را انتخاب کنید.

عملیات های گردش کار

به منظور اعمال پیکربندی عملیات های گردش کار، در پنجره ی جدیدی که مشاهده می کنید، فیلد های زیر را پر کنید:

1- عنوان وظیفه

2- ارسال به: از فهرست انتخابی مقابل می توانید فیلد شماره تلفن مورد نظر را جهت ارسال پیامک انتخاب کنید.

3- کد پترن: کد مرتبط با پترن مورد نظر را مطابق آموزش بالا از سامانه فراز اس ام اس دریافت کرده اید، کپی، و در این فیلد پیست نمایید.

4- از: در این فیلد سرشماره پنل پیامک خود که ارسال پیامک های شما از آن صورت می گیرد وارد نمایید. (این شماره از طرف فراز اس ام اس در اختیار شما قرار می گیرد.)

5- افزودن فیلدها: در صورتی که در متن پترن پنل پیامک از متغیر استفاده کرده اید، ابتدا روی افزودن فیلد ها کلیک کرده و سپس در بخش پارامتر، متغیر را وارد کنید (6). سپس از فیلد های CRM در ماژول مربوطه، معادل آن را در باکس روبرو انتخاب کنید (7).

افزودن وظیفه گردش کار

در انتها، با ذخیره گردش کار ایجاد شده، امکان ارسال پیام کوتاه انبوه به وسیله پترن پیامکی فراز اس ام اس را خواهید داشت.

در این جا می خوانید

مشاهده دموی رایگان ویتایگر