نمایه کانبان یک روش بصری برای نمایش رکورد های موجود در یک ماژول است. با این روش تصویری، درک پروژه تا میزان قابل توجهی ساده تر می شود.

این ماژول به عنوان افزونه در تمامی ماژول ها قابل ها استفاده می باشد و عملکرد آن بسیار ساده و سریع است. با توجه به تنظیماتی که بر روی فهرست های انتخابی ماژول هدف در کانبان انجام میشود، ستون‌ها و سطرهای مختلفی شکل می گیرند تا با یک نگاه ساده توجه شما را به دسته بندی ها و نحوه پیشبرد کار جلب کنند.

برای آموزش نحوه ایجاد و عملکرد کانبان با این آموزش همراه باشید.

فرض کنید قصد داریم نمایه ای از فاکتورها در وضعیت ایجاد شده – لغو شده – ارسال شده را ایجاد کنیم تا بتوانیم شمایی کلی از فاکتورهای موجود در وضعیت های مورد نظر در اختیار داشته باشیم.

ابتدا وارد ماژول مورد نطر (فاکتور ها) شده و جهت تنظیم نمایه کانبان به ترتیب مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. در صفحه باز شده بر روی دکمه پیکربندی نمایه کانبان کلیک کنید.
  2. مشخص کنید که میخواهید نمایه بر اساس مقادیر کدام فیلد فهرست انتخابی این ماژول دسته بندی شود. با توجه به صورت مثال “فیلد وضعیت” انتخاب را انتخاب کنید.
  3. مشخص کنید که بر اساس کدام “مقادیر فیلد انتخابی وضعیت” میخواهید اطلاعات دسته بندی شوند. با توجه به صورت مثال مقادیر ایجاد شده – لغو شده – ارسال شده انتخاب میشود.
  4. در انتها از بخش افزودن موارد بیشتر می توانید اطلاعاتی از فاکتورها که میخواهید در نمایه کانبان نمایش داده شود را انتخاب نمایید.

در انتها با ذخیره تنظیمات، نمایه کانبان ساخته شده توسط شما دیده می شود:

در این جا می خوانید

مشاهده دموی رایگان ویتایگر