بستن
تا 30% تخفیف
در جشنواره عید تا عید
🎁

در این جشنواره می توانید نرم افزار CRM پارس ویتایگر را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر

یکی از ویژگی های سازنده نرم افزار CRM ویتایگر، اجرای تب یادداشت ها و نظرات برای هر رکورد می باشد. این ویژگی بیشتر برای ارسال یادداشت ها، ثبت رکورد از تماس ها و ملاقات، یا سایر اطلاعات مرتبط با رکوردها که جزء فیلدها نمی باشند، استفاده می شود.

مشتریان زیادی از ما درخواست می کنند تا برای افزایش کارایی بخش یادداشت های نرم افزار CRM ویتایگر، آن را برایشان سفارشی سازی کنیم.

  • فیلدهای تاریخ و زمان را اضافه می کنیم، می توانید تاریخ زودتری انتخاب کنید یا تاریخ را به روزهای آتی تغییر دهید. این کار برای کسب و کارهایی مهم می باشد که می خواهند یادداشت های خود را سالم و دست نخورده نگه دارند یا نمی توانند لزوماً یادداشت ها را در زمانی که عملیاتی انجام می شود، ارسال کنند. سفارشی سازی ما به کاربر این امکان را می دهد تا در صورت لزوم زمان و تاریخ را تغییر دهد.
  • ما توانایی فرمت متن را اضافه کرده ایم، بدین ترتیب، یادداشت های ارسال شده با فرمت می باشند، که به کاربر اجازه می دهند تا نقاطی برای خط چین، تصاویر، خط زیر متن، هایلایت کردن متن و … را اضافه کند!

ما از ویرایشگر CLKEditor استفاده می کنیم که اساساً ویرایشگر HTML می باشد، بدین ترتیب، شما می توانید جداولی ایجاد و منبع متن را (برای کاربران پیشرفته تر ) مشاهده نمایید.

اگر ایده ای دارید یا در سفارشی سازی نرم افزار ویتایگر به کمک احتیاج دارید، لطفاً با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید! سوپرایز می شوید اگر بشنوید چگونه سفارشی سازی CRM ویتایگر می تواند بسیار ساده و بدون زحمت انجام شود.

مشاهده دموی رایگان ویتایگر