بستن
تا 30% تخفیف
در جشنواره عید تا عید
🎁

در این جشنواره می توانید نرم افزار CRM پارس ویتایگر را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر

نرم افزار CRM ویتایگر چیست و چرا باید ویتایگر را انتخاب کن؟

ویتایگر چیست؟

نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) ویتایگر یک نرم افزار منبع باز (اپن سورس) با قابلیت های کامل می باشد که در ۳۱ دسامبر ۲۰۰۴ به عنوان یک نسخه متن باز از SugarCRM  تولید شده است. این نرم افزار برای تمام کسب و کار های کوچک، متوسط و بعضا بزرگ بهترین گزینه می باشد و ویژگی های پورتال مشتری، پلاگین Outlook و ارائه گزارش در تمام نسخه های آن رایگان می باشد. در حالیکه این قابلیت ها در سایر نرم افزار ها با پرداخت هزینه برای سیستم شما فعال می شوند. ویتایگر، در میان هزاران کاربر فعال خود در سرتاسر دنیا از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد که همواره به توسعه و ارتقای آن می اندیشند. لازم به ذکر است دانستن این نکته خارج از لطف نمی باشد که تا ابتدای ژانویه ۲۰۱۷ این نرم افزار بیش از ۴٫۵ میلیون مرتبه دریافت و مورد استفاده قرار گرفته است و بر روی نسخه ابری شرکت ویتایگر (SaaS) در حال حاضر بیش از یکصد هزار شرکت در حال استفاده از نسخه کلود آن می باشند. در ایران نیز همچنین شرکت های فعال بسیاری نظیر تیم پارس ویتایگر (آوب) بر روی توسعه و سفارشی سازی این نرم افزار فعالیت می کنند و شما می توانید بسته زبان فارسی منتشر شده توسط تیم پارس ویتایگر را از فروشگاه ماژول شرکت اصلی دریافت نمایید. برای اطلاعات بیشتر به پیوست الف مراجعه فرمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CRM ( مدیریت ارتباط با مشتری ) ویتایگر

یکی از مهمترین دلایل پذیرش نرم افزار ویتایگر، قابلیت پیاده سازی در کوتاهترین زمان و پشتیبانی از فرایند های داخلی و کارمندان یک کسب و کار جهت مدیریت بهتر داده ها می باشد. از دلایل دیگر می توان به انعطاف پذیری و کارایی فوق العاده آسان این نرم افزار اشاره کرد. اهمیتی ندارد فعالیت سازمان استفاده کننده در حوزه بازرگانی، فروش، خدمات پس از فروش و سیستم های رضایتمندی مشتری باشد و یا موارد دیگر. در حقیقت ویتایگر به صورت پیش فرض بر پایه بهترین تجربیات (Best Practice) فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش طراحی شده و مدیران سیستم با حداقل دانش فنی، خواهند توانست آن را برای سازمان خود به صورت کامل سفارشی سازی کنند. پر واضح است که در دنیای پر رقابت کسب و کار امروزی، حفظ رضایت مشتری در سطح بالا برای بسیاری از سازمانها به چالش قابل توجهی تبدیل شده است، لذا در طراحی استاندارد ویتایگر، استقرار آیین نامه های استاندارد (ISO) خانواده ۱۰۰۰۱ تا ۱۰۰۰۴ بر اساس نوع کسب و کار به سادگی میسر می گردد. وجود ماژول های متفاوت و فراوان ویتایگر یکی دیگر از مهمترین دلایل محبوبیت این نرم افزار در میان کاربران برای استفاده از آن می باشد. ماژول ها به شما این کمک را خواهند کرد تا فرآیندهای پیچیده را به آسانی  انجام دهید. همچنین وجود ابزارهای متعدد جهت توسعه ماژول های جدید و وب سرویس ویتایگر،  این امکان را برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان وب ایجاد می کند تا هر نوع ماژول و یکپارچه سازی دلخواهی را، با در مدت زمان بسیار کوتاه و با صرف کمترین هزینه بر پایه ی ویتایگر ایجاد یا توسعه دهند.

مزایای نرم افزار CRM ویتایگر:

دسترسی مبتنی بر وب : شما می توانید از هر کجا که می خواهید به نرم افزار دسترسی داشته باشید

جامع بودن از نظر اتوماسیون بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش

وجود افزونه های مختلف و ابزار های ارتباطی متعدد

وجود بیش از چند میلیون کاربر در دنیا

قابلیت یکپارچه سازی با برنامه های کاربردی سازمان شما (وب سایت، سیستم تلفن PBX استریسک و پاناسونیک ، بسترهای نرم افزاری فروشگاهی، آموزشی ، نرم افزار حسابداری و …)

CRM اجتماعی، ویتایگر قابلیت یکپارچه شدن با شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، لینکدین ، توییتر و …

توسعه پذیری ویتایگر به طور کامل با کمترین هزینه و کارایی بالا

قابلیت بالای سفارشی سازی

عدم محدودیت در تعریف کاربران و داده ها

قابلیت نصب ابزارهای متعدد و پر کاربرد بر روی نرم افزار

عدم پرداخت هزینه جهت صدور مجوز استفاده از نرم افزار: تنها هزینه سفارشی سازی و پشتیبانی و ماژول های مازاد برای شما محاسبه می شود

کاربری آسان، قابل انعطاف و استفاده راحت، بدون نیاز به آموزش فنی

دسترسی به ویتایگر برروی موبایل و تبلت

معماری MVC و دارا بودن وب سرویس جهت توسعه توسط برنامه نویسان

در صورتیکه شما نرم افزار CRM ویتایگر را برای استفاده در کسب و کار خود انتخاب نمودید می توانید با مطالعه راهنمای گام به گام نصب و راه اندازی ویتایگر ، CRM کسب و کار خود را راه اندازی نمایید. مشاوران ما نیز آماده ارائه راهنمایی های لازم برای اینکار هستند.

فیلم پرزنت و معرفی ویتایگر نسخه 7

فیلم پرزنت و معرفی ویتایگر نسخه 6

آیا به راهنمایی نیاز دارید؟

فرم درخواست مشاوره ویتایگر فارسی

مشاهده دموی رایگان ویتایگر