مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر دارای چهارچوب منعطفی است که بیش از ۲۰ ماژول همانند فروش، پشتیبانی، بازاریابی، موجودی، پروژه ها، تقویم و ماژول های دیگر را پوشش می دهد. مدیریت ماژول، انعطاف پذیری لازم را برای فعال سازی یا غیر فعال کردن پیکربندی تنظیمات ماژول های موجود مختلف در پارس ویتایگر را فراهم می آورد. علاوه بر این شما را قادر می سازد به فروشگاه نرم افزارهای کاربردی پارس ویتایگر که در ماژول ها، نرم افزارهای کاربردی و غیره جدید می باشد دسترسی یابید و نصبشان کنید .

غیرفعال کردن ماژول(ها)

مدیریت ماژول فهرست تمامی ماژول های موجود در حساب کاربری مدیریت ارتباطات با مشتری ویتایگر را به نمایش در می آورد. شما می توانید ماژول هایی که پاسخ گوی نیازهایتان نمی باشند با برداشتن تیک کنارشان در قسمت بررسی غیرفعال کنید. برخلاف پروفایل ها، در صورتی که ماژول ها از طریق مدیریت ماژول غیر فعال شوند دیگر در دسترس کاربران در سرار حساب های کاربری ویتایگرتان قرار نخواهند گرفت. با این حال شما می توانید با کلیک بر روی قسمت بررسی کنار آن ماژول به راحتی میتوانید مجددا آنها را فعال سازید.

دستورالعمل غیر فعال کردن ماژول ها در مدیریت ارتباطات با مشتری ویتایگر:

  1. بر روی آیکون چرخ دنده %image_alt% در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید.
  2. بر روی “تنظیمات پارس ویتایگر” کلیک کنید.
  3. بر روی منو کشویی “ استودیو” در سمت چپ کلیک کنید.
  4. بر روی “مدیریت ماژول” کلیک کنید. شما می توانید برای افزودن یک میانبر به تنظیمات صفحه اصلی خودتان بر روی آیکون سنجاق%image_alt% کنار “مدیریت ماژول” کلیک کنید.
  5. برای غیرفعال کردن یک فیلد خاص، تیک قسمت بررسی کنارش را بردارید.

 

%image_alt%

فعال سازی ماژول ها

اگر هر زمان شما تصمیم به فعال سازی ماژول های غیر فعال گرفتید، تنها می بایست تیک قسمت بررسی ماژول مورد نظر را فعال کنید.

توجه: در صورتی که می خواهید دسترسی کاربران به ماژول ها را محدود سازید، می توانید از بخش “پروفایل ها” در قسمت “کاربران و سطح دسترسی ها” که در زیر قسمت تنظیمات قرار دارد استفاده کنید.

پیکربندی ماژول ها

این ویژگی شما را قادر به پیکربندی تنظیمات مرتبط با ماژول های پارس ویتایگر می سازد. با توجه به ماژول ها، اولویت های کلیدی می توانند به درستی در مدیریت ماژول پیکربندی شوند. تنظیماتی که می توانند در مدیریت ماژول پیکربندی شوند در زیر نشان داده شده اند.

%image_alt%

طیف گسترده ای از گزینه ها که عبارتند از:

  • “ویرایش فیلد”: در هر جایی که بتوانید فیلدهای ماژول انتخاب شده را پیکربندی نمایید، شما را به قسمت ویرایشگر صفحه بندی و فیلدها هدایت می کند.
  • “ویرایش دستور کار”: در هر جایی که بتوانید چرخه کار جدیدی در ماژول انتخاب شده راه اندازی کنید، شما را به قسمت چرخه کار هدایت می کند.
  • “ویرایش مقادیر انتخاب شونده”: در هر جایی که بتوانید مقادیر فیلدهای ماژول انتخاب شده را سفارشی کنید، شما را به قسمت ویرایشگر مقادیر انتخاب شونده هدایت می کند.
  • “ترتیب اولویت ماژول”: در هر جایی که بتوانید شماره گذاری اطلاعات ثبتی پیش فرض ماژول انتخاب شده را تغییر دهید، شما را به قسمت سفارشی کردن شماره گذاری اطلاعات ثبتی هدایت می کند.
  • ویرایش لینک کننده فیلد: در هر جایی که بتوانید قبل از تبدیل سرنخ های فروش فیلد ها را مرتبط سازید، شما را به قسمت لینک کننده فیلد ها هدایت می کند(این ویژگی منحصراً برای سرنخ های فروش می باشد).

در این صفحه می خوانید

مشاهده دموی رایگان ویتایگر