ساخت فیلترهای شخصی

فیلترها یا نماها جهت جدا کردن رکوردهای مورد نظر از میان دیگر رکوردها و انتخاب آنها در یک بخش متفاوت به کار می روند. برای مثال شما می توانید سریعاً تمام رکوردها را در یک ناحیۀ خاص فیلتر کرده و آن رکوردها را به عامل فروش خود در آن ناحیه بدهید. شما همچنین می توانید بر روی رکوردهای فیلتر شده اعمالی مانند ویرایش، حذف، ارسال ایمیل و … را انجام دهید.

%image_alt%

این آموزش جهت توضیح چگونگی ساخت فیلترها در وی تایگر سی آر ام است. ما به شما توضیح می دهیم که چگونه می توان در ماژول “فرصتهای فروش” فیلترها را ویرایش نمود. البته می توانید همان مراحل را برای ایجاد فیلتر در ماژول های دیگر را دنبال کنید.

  1. بر روی تب “فرصت های فروش” کلیک کنید. فرآیند برای تمام دیگر ماژول ها یکسان است:“سرنخ های فروش”، “مخاطبین”، “سازمان ها” و … .
  2. بر روی نوار کشویی “همه فرصت های فروش” کلیک کنید. (انتخاب فیلتر جدید)

%image_alt%

  1. به ساخت نماهایی از صفحۀ یک فیلتر(ایجاد نمایش جدید) هدایت خواهید شد. در فیلد“مشاهده نام” برچسبی برای فیلتر خود انتخاب کنید.
  2. در نمای شخصی ستونهایی که دوست دارید ببینید را انتخاب کنید.حداکثر می توانید ۱۲ ستون را انتخاب کنید.

%image_alt%

  1. باید وضعیتها را مشخص کنید تا فقط پدیده هایی را فیلتر کنید که دوست دارید در نمای شخصی داشته باشید. فرآیند به کار گیری وضعیتها جهت فیلتر کردن رکوردهای مورد نظر ساده شده است.

%image_alt%

  1. All Conditions: رکورد فیلترها بر طبق وضعیت AND.

%image_alt%

برای نمونه،

وضعیت ۱

AND

وضعیت ۲

AND

وضعیت ۳

اگر و تنها اگر تمام وضعیتها برقرار باشند نتایج را نشان می دهد. اگر یک وضعیت برقرار نباشد جستارهای دیگر اجرا نخواهد شد.

  1. Any Conditions: رکورد فعالیتها بر طبق وضعیت OR.

%image_alt%

برای نمونه،

وضعیت ۱

OR

وضعیت ۲

OR

وضعیت ۳

نتایج را نشان می دهد اگر حداقل یکی از موقعیتها برقرار باشد. اگر یک جستار موفق نباشد دیگر جستارها اجرا خواهد شد.

نکته:

۱٫ وضعیت AND به صورت پیش فرض بین ALL conditions و ANY conditions فعال شده است.

۲٫ شما همچنین می توانید رکوردها را در فیلدهای دادۀ پیش فرض و شخصی شده شده فیلتر کنید. وضعیتها پویا هستند. برای نمونه، Today به عنوان وضعیت فیلتر، تمام رکوردها در روز جاری را نشان می دهد. این در فردا رکوردهای یکسانی را نشان نخواهد داد بلکه رکوردهای روز جاری را نشان می دهد.

۳٫ شما می توانید جهت فیلتر کردن رکوردها معیار موجود یا شخصی شده بسازید.

صدور اجازه

اکنون که با موفقیت یک فیلتر ساختید زمان آن رسیده که آنرا با نیازهای تجاری خود همخوان سازید. شما تنوع گسترده ای از اختیارات جهت استفادۀ بهینه از فیلتری که ساخته اید دارید.

%image_alt%

“تنظیم به عنوان پیش فرض”:
ممکن است هزاران رکورد در وی تایگر سی آر ام خود داشته باشید ولی با تمام آنها سر و کار نداشته باشید. شما می توانید فیلترهایی بسازید و آن را به عنوان پیش فرض قرار دهید بنابراین می توانید تنها مهمترین رکوردها را ببینید. با کلیک بر روی چک باکس، فیلتر برای شما و دیگر کاربران در حساب وی تایگر سی آر ام شما پیش فرض خواهد شد.

“فهرست متریک”:
شما می توانید جزئیات فیلتر خود را در صفحۀ خانگیتان نیز داشته باشید. چک باکس را فعال کنید تا جزئیات فیلتر خود را در ویجت “معیار های کلیدی” در صفحۀ خانگی ببینید.

“تنظیم به عنوان عمومی”:
چک باکس را فعال کنید تا فیلتر را برای تمامی کاربران در حساب وی تایگر سی آر ام خود قابل مشاهده کنید. اگر یک کاربر غیر ادمین این گزینه را فعال کند، فیلتر در یک حالت معوق باقی می ماند تا ادمین آنرا تایید کند. کاربران ادمین می توانند با کلیک بر آیکون کنار فیلتر آنرا تایید کنند.

هنگامی که کارتان تمام شده بر روی دکمۀ “ذخیره” کلیک کنید. امیدوارم فیلتر شما نتایج مطلوب را فراهم کرده باشد.

در این جا می خوانید

مشاهده دموی رایگان ویتایگر